• Rólunk
  • Kapcsolat
  • En

ÉRINTETTSÉG NÉLKÜL NINCS IGAZI ÉLET

Elolvasási idő: 2 perc
Elolvasási idő: 2 perc
(Istenről, szerelemről, emberekről)

Ha Isten megérintett az életben, ha kapcsolatba kerültél vele, akkor az mindent megváltoztat: személyiséged gyógyulását és fejlődését biztosítja, az élet, a kultúra minden részletét egységbe hozza benned.

Ha a szerelem megérintett, akkor a pároddal, a családod tagjaival minden harmonikusan összeszövődik, és rendkívüli ajándéknak érzed, hogy velük lehetsz a mindennapokban.

Ha az emberekkel való összetartozás, a testvériség megérintett, akkor bárkikkel találkozol életed során, szót fogsz találni velük, embertársaiddal, és mindig érezni fogod, hogy hozzád tartozó mind.

De ha ezek nem történtek még meg veled, akkor mindent a legjobb esetben is hitek és ideológiák és magatartási minták, szabályok mentén igyekszel eredményessé, működőképessé tenni.

És el is fogod hinni, hogy így is lehet igazi életed, miközben már rég elvesztetted önmagad.

Az istenhitedben, a vallásodban, az egyházadban való életed is hullámokkal, kétségekkel, vívódásokkal lesz tele, vagy érintettség nélküli meggyőződéssel a többiekkel küzdesz folyton.

A házasságodban és családi életedben a drámák egymást követik majd, és állandóan rá leszel utalva régi vagy aktuális elképzelésekre, terápiákra, tanácsokra, melyek nem adnak végleges megoldást.

Az emberekkel való kapcsolatodban társadalmi, politikai ideológiákkal töltekezel abban a reményben, hogy azok igazak, de épp miattuk valakiket mindig kirekesztesz a világodból.

Az érintettség ajándék a szellemnek, amit semmivel nem pótolhatsz. Bár sokan próbálják intellektussal, mentális és pszichés technikákkal, spirituális gyakorlatokkal, humanista szabályozással. De aki érintett, az átlát rajtuk is.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp